• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مربی مهد و پیش دبستان

مربی مهد و پیش دبستان

با دنیای ماشینی این روزها تعداد مادران شاغل افزایش یافته و کودکان بسیاری هستند که دوران شیرین خردسالی خود را در مهد ها و پیش دبستان ها بسر می برند،لذا حضور یک مربی دلسوز و مهربان در رشد و پرورش دلبندان ما بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

با افزایش تعداد مهدکودک ها فقدان مربی مهد و پیش دبستان در سال های اخیر به شدت احساس شده است.

دوره مهد و پیش دبستان آموزشگاه کبیری مربیانی را پرورش می دهد که توانایی و مهارت نگهداری از کودکان شیرخوار تا شش سال به دست می آورند.

در این دوره ها مباحث هوش نه گانهآموزش مهارت های زندگیآموزش مقابله با استرس /خشم/ترس/اضطراباختلالات رفتاری کودکانروانشناسی رشد کودک  مهارت های علمی کودک نظیر ریاضی کودکانعلوم کودکان و …. آموزش داده می شود.

مدرک این دوره زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد که یک گواهینامه بین المللی است  و علاوه بر اینکه در داخل ایران قابل استناد است در خارج از کشور نیز معتبر بوده و امتیازی جهت جذب در بازار کار بین المللی محسوب می شود.

توجه:با در دست داشتن مدرک فنی و حرفه ای مهد و پیش دبستان مربیان می توانند جذب مهد ها و آمادگی های مدارس دولتی شوند که در واقع تنها کانال موجود برای جذب آموزش پرورش کشور می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور  قابل ترجمه بوده و عزیزانی که قصد مهاجرت دارند با در دست داشتن این مدرک می توانند امتیاز بیشتری برای خروج از کشور داشته باشند.

سوالات متداول:

طول این دوره چقدر است ؟سه ماه هفته ای یک جلسه سه ساعته

نحوه جذب بازار کار شدن ؟در رابطه با جذب بازار کار شدن مهارت آموزان به سرعت و در طی دوره با افزایش اطلاعاتشان نسبت به نگهداری کودکان جذب مهد ها و آمادگی ها می شوند.

نحوه دریافت شهریه؟با افتخار می گوییم که آموزشگاه کبیری با هدف اینکه هیچ گاه مشکل مالی مانع از پیشرفت علم و دانش هنرجویان و مهارت آموزان نشود دریافت شهریه را با شرایط اقساط و بدون گرفتن هیچ گونه ضمانت اعم از سفته و چک  انجام می دهد.

کلاس مربیگری پیش دبستان
آموزش مربی مهد
کلاس مربیگری مهد در کرج
آموزش مربی مهد

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت خصوصی دوره محدودامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • منقضی شده
1 دیدگاه
1 دانشجو

تبلیغات

آموزش ساخت آزمون آنلاین

logoطراحی شده توسط آموزشگاه کبیری
X